Web Design Sheffield

Profesionální školení OPC ve Slaném - Česká republika

Školicí místnost pro školení OPC Classic a OPC UA

Školení OPC Classic a OPC UA probíhají v profesionálně vybavené školicí místnosti firmy ExPS s.r.o., v Obchodním a společenském centru Hemerkův statek, Ouvalova 390, Slaný. Školicí místnost je vybavena moderní technikou a pro každého účastníka školení je připraven předinstalovaný počítač s nezbytnými SW nástroji. Zakládáme si na individuálním přístupu, proto je maximální počet účastníků školení omezen na 6. Naši školitelé jsou samozřejmě certifikováni firmou Matrikon jako Matrikon OPC System Integrator.
Typy školení | Termíny školení | Školení INDIVIDUAL

Typy nabízených Školení

OPC UA - Level 1: Seznamte se i Vy s technologií OPC UA již dnes a podpořte tak svůj technický a ekonomický růst! Prostřednictvím našeho profesionálního školení doplněného množstvím praktických úloh se rychle a jednoduše seznámíte se základy OPC UA a budete komplexně připraveni na integraci prvních inovativních řešení na poli UA!
Více o školení OPC UA - První kroky >>

OPC UA - Level 2: Připravujeme! OPC UA má ambice transformovat segment průmyslové komunikace od embedded zařízení až po kancelářské aplikace vrcholného managementu. Úspěch moderních řešení na poli Data & Information Management tak bude záviset především na efektivní spolupráci oddělení Automatizace, MaR, IT, ERP a nekompromisní znalosti nového standardu OPC UA!

OPC Classic (DA, HDA, AE): Ačkoli se nový standard OPC UA začíná stále více prosazovat v nových aplikacích, stávající datové platformy na bázi OPC Classic, do kterých navíc provozovatelé investovali nemalé prostředky, musí nadále fungovat. Pro velký zájem našich zákazníků tak připravujeme i školení základů OPC Classic (OPC DA, OPC HDA a OPC AE) včetně detailního rozboru COM/DCOM konfigurace, pro zajištění bezchybného provozu i v letech budoucích. Nechybí ani informace, jak provozovat OPC Classic na platformě Windows 7 či Windows 2008 Server.
Více o školení OPC Classic - První kroky >>

OPC Školení INDIVIDUAL

Přijedeme přímo k Vám! Klientům z řad větších podniků nabízíme možnost realizovat individuální školení přímo v jejich areálu / kancelářích. Nezbytnou podmínkou je jen zajištění odpovídající školicí místnosti vybavené nábytkem. Projektor a 4ks. předinstalovaných PC přivezeme sebou. V případě většího počtu školených osob si tyto osoby musí zajistit vlastní notebook s Windows XP nebo Windows 7. Školení INDIVIDUAL poptávejte na: trainingzavinacopc-expert.eu

Školení jsou pořádána v České republice a jsou tak primárně určena pro zájemce z ČR, případně SR. V rámci Školení INDIVIDUAL je však alternativně možné dohodnout školení v anglickém jazyce.

Termíny školení

Minimální počet účastníků školení je 3, maximální počet účastníků je 6, abychom zaručili skutečně individuální přístup při řešení Vašich dotazů a řešení praktických úloh na PC. V případě malého počtu účastníků si vyhrazujeme právo termín školení zrušit. V případě většího počtu zájemců bude po dohodě navržen náhradní termín školení.

Věnujte, prosím, pozornost významu ikon zobrazovaných ve sloupci Status.

Možno se zapsat na školení  Místa volná, doposud nenaplněn min. počet účastníků
Všechna místa pro daný termín obsazena  Daný termín je již zcela obsazen
Možno se zapsat na školení, termín potvrzen  Místa volná, termín potvrzen
Termín zrušen pro nedostatek zájemců  Termín zrušen pro nedostatek zájemců (nejpozději 14 dnů před termínem školení)

Termín Název školení Úroveň Status  
19.6.2019OPC Classic - První krokyLevel 1  
20.6.2019OPC UA - První krokyLevel 1
21.6.2019OPC UA - Advanced (zkušební, uzavřené)Level 2  
18.9.2019OPC Classic - První krokyLevel 1  
19.9.2019OPC UA - První krokyLevel 1

Kontaktujte nás!

Dotazy a objednávky Školení E-mail: trainingzavinacopc-expert.eu


Školení typu individual Objednávkový formulář INDIVIDUAL (připravujeme)Přidejte se i Vy!

Mezi naše spokojené zákazníky patří:   ABB

  ČEZ

  Inelsev

  Holcim

  Linde Gas

  Martia

  Momentive

  Siemens