OPC-Expert komunikace OPC

Kontaktujte nás!

Vážení obchodní partneři!

Děkujeme za Váš zájem o naše produkty a služby! Pokud máte zájem poptat či zakoupit konkrétní produkt, kontaktujte nás prostřednictvím Emailu: saleszavinacopc-expert.eu, nebo v příslušné sekci stiskem tlačítka Poptat u odpovídajícího produktu.

Pokud máte technický dotaz, potřebujete poradit s návrhem architektury či výběrem vhodného OPC Serveru, OPC Klienta či OPC nástroje, kontaktujte nás prostřednictvím Emailu: supportzavinacopc-expert.eu

Pokud chcete objednat školení, kontaktujte nás prostřednictvím Emailu: trainingzavinacopc-expert.eu

Více o nás...

Stránky OPC-Expert jsou provozovány společností ExPS s.r.o., integrátorem a distributorem produktů Kanadské firmy Matrikon - divize MatrikonOPC. Firma Matrikon je největším světovým producentem systémových řešení na bázi komunikačního standardu OPC. Dlouhodobé zkušenosti, zahrnující mimo jiné i vývoj více jak 500 OPC serverů / rozhraní a jejich použití ve 100 000 aplikacích po celém světe, jsou zárukou vysoké kvality nabízených řešení, dlouhodobé podpory a 100%-ní orientace na zákazníka a řešení jeho nejčastějších problémů.

ExPS s.r.o. je ryze českou inženýrskou firmou, poskytující vysoce kvalifikované služby v oblastech poradenství, průmyslové automatizace a zpracování dat, a to zejména v oborech řízení chemických, potravinářských a biotechnologických procesů.

Členy našeho týmu jsou vysoce kvalifikovaní profesionálové nejen se zkušenostmi v oblasti OPC, ale i průmyslové automatizace a sběru a zpracování dat. Náš komplexní pohled na Vaši problematiku je tak zárukou úspěchu! Náš přístup ke každé zakázce je zcela individuální, a to jak v případě cenotvorby, technických konzultací, komunikace i následné podpory.

Naprostou samozřejmostí je i skutečnost, že Specialisté průmyslové komunikace OPC v našem týmu jsou certifikováni firmou Matrikon jako MatrikonOPC System Integrator.

Základní kontakty

Podpora produktů a služeb E-mail: supportzavinacopc-expert.eu

Prodej MatrikonOPC E-mail: saleszavinacopc-expert.eu

Školení OPC Classic
Školení OPC UA
E-mail: trainingzavinacopc-expert.eu


Hot-line

Podpora pro již instalované produkty Mobile: +420 732 608 300
E-mail: supportzavinacopc-expert.eu